Dále hrají..

26. srpna 2008 v 19:45 | KiPiSSkA |  °°Let 29°°
http://the.honoluluadvertiser.com/dailypix/2006/Feb/17/FPI602170321V2.jpg
Povolání: herečka
Věk: 21
Datum narození: 2. 01. 1987
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Znamení: Kozoroh
Jeremy James Kissner

Povolání: Herec
Věk: 23
Datum narození: 24. 03. 1985
Místo narození: Amerika
Znamení: Beran
Johnny Pacar
Povolání: herec
Věk: 27
Datum narození: 6. 06. 1981
Místo narození: Dearborn, Michigan, USA
Znamení: Blíženci
Hallee Hirsh
Povolání: herečka
Věk: 20
Datum narození: 16. 12. 1987
Místo narození: Omaha, Nebraska, USA
Znamení: Střelec
Hallee začala profesionálně hrát už ve 3 a půl letech. když se objevila v komerční televizi pro Disney World. Šla na konkurs se svým starším bratrem, který v té době měl 9let. Disney angažovala oba.

Hvězdička ve spoustě komerčních televizí a rádií, jevila se profesionálně na pódiu, hvězdný host v hlavní televizní show si ji angažoval do pěti hlavních postav ve filmu a do dvou Hallmark Hall of Fane vytvořených pro tv filmy!Některé filmy byly zahrnovány v "You´ve Got Mail" kde byla obsazena vedle Toma Hankse ve filmu "Annable" a "One True Thing", kde hrála mladší verzi Rene Zellweger, charakterní dceru Meryl Streep a Willam Hurt.

Nedávno byla významným hostem hrající roli v hitu tv seriálu "Law and Order". Hallee je nadšená touto rolí, protože je to velmi dramatická a jiná role z jejích obvyklých sladkých malých dívek. Hrála hlavního zločince, dítě vraha. Když nehrála, Hallee si užívala se svou rodinou, lyžování, snowbordění, hokeje a lezení po stromech. Nedávno dostala svého prvního psa, jménem Mocha. Miluje psy. Částečně jí nahrazuje jejího bratra, Grega, jejícho nejlepšího kamaráda.
Hallee Hirsh
Kristy Wu role: Melissa B.K. Cannon role: Jory / ... Allen Alvarado role: Lex John Kapelos role: Capitan Russell Blade Rogers role: Ian Tani Lynn Fujimoto role: Abby
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

sukně nebo kalhoty?

sukně
kalhoty

Komentáře

1 _.Kat[U]3ka._ tvoje eSBéÉéÉčKo které tě mooc láfkuje:-* _.Kat[U]3ka._ tvoje eSBéÉéÉčKo které tě mooc láfkuje:-* | Web | 26. srpna 2008 v 20:32 | Reagovat

to je good...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama