US5, Jay, Richie - info

26. července 2008 v 13:04 |  °°US5°°
Americko-německá skupina od magnáta popu Lou Pearlmana, byla vytvořena z hitové TV reality show "Big in America." Série zúžila seznam mladíků tím, že je poslala přes mini průmyslový tábor rozvíjet jejich talent. Tato reality show se vysílala na jednom z největších sítí v Německu, šílenství ,kluci nemohli chytit dech. Byli 1 na Němckých diagramech s jejich debutovým singlem "Maria" a přijali německou rozhlasovou hudební cenu pro "Nejlepší objev roku 2005."
"Toto je konečná chlapecká skupina" říká Pearlman, je velice pyšný na jeho hudební říši a úspěšné nahrávání. Jeho portfolio čte jako kdo je kdo mezinárodního popového úspěchu se jmény takový jako Backstreet boys, 'N* sync, LFO a O-town, spravedlivý ke jménu nemnoho. Pearlman a jeho akty prodávaly přes 65 miliónů alb a s přidáním US5 k seznamu, milióny více budou sčítal.
US5 se skládalo z Michaela, Chrise, Jaye, Izzyho a Richieho, ale ted už mají US5 jiné složení a to proto, že Michael Johnson v říjnu roku 2007 opustil skupinu a dal přednost solové kariéře.Vincent Tomas tak se jmenuje nový člen US5 a do skupiny se dostal přes casting v USA. Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje se slavným Berlínským výrobním duetem, Mike Michaels a Mark Dollar trojnásobný M-music. Michaels a Dollar se chlubí s chlapci, "Každý z nich má velmi dobrý hudební a tančení talent když jsou spolu nejsou snadno překonatelní!"
Jay Khan
Jméno: Tariq Jay
Přijmení: Khan
Datum narození: 31.03.1982
Místo narození: Londýn
Jay si přesně nemůže pamatovat den kdy mu bylo jasné, že pro něj je hudba všechno. A to je, protože byl extrémně mladý - možná byl dokonce narozený s touto oddaností. Už ve věku tří let byl velmi nadšený Michaelem Jacksonem. On následoval svůj sen. Jay chodil také na klasické lekce houslí. Sojka už napsala jeho první píseň když mu bylo 9 let. Od roku k roku sebe vyvíjel dokud mu nebylo čtrnáct let když on, podle jeho sdělení, psal jeho nejprve "skutečná píseň" ("já jsem křičel"). V této písni Jay vynášel hodně svých citů, protože s tím se pokusil zpracovat přerušení nahoru s jeho bývalou přítelkyní. To byl příklad pro skutečnost, že Jay měl vždy silné spojení mezi emocemi a hudbou.
Před sedmi roky Jay se už objevil v konkursu Triple-M (popiska daru). Tam všichni okamžitě pochopili jeho talent a pokusili se ho podporovat. Studio bylo pak jeho pracoviště v jeho zášti - oba jako zpěvák a skladatel. Jeho umělecké jméno je TK-Roxx.
Jay má velmi dobré vzdělání se schopen mluvit německy (vyrostl v Berlíně), anglicky (narodil se v Londýně) a francouzsky (mělo jeho finále-zkouška na francouzské vysoké škole).
Dotazník:
Jméno: Tariq Jay
Přijmení: Khan
Datum narození: 31.03.1982
Místo narození: Londýn
Znamení: Beran
Výška: 188 cm
Hmotnost: 75 kg
Barva očí: Pivní (Světle hnědá)
Barva vlasů: Bronzová
Místo zaměstnání: Berlín
Hobby: Kino, kopací míč, tenis, fitko
Idol: Prince, George Michael
Oblíbené parfémy: D&G Pour Homme
Oblíbená barva: Nebeská
Oblíbené pití: Coca-cola, pomerančová šťáva
Oblíbené pochoutky: Čínské jídla, špagety, saláty
Oblíbený televizní seriál: Přátelé
Oblíbený herec: Tom Cruise
Oblíbené zíře: Kočka
Oblíbený styl hudby: Hip-hip, R´n´b, Pop, House
Auto: BMW X5
Talisman: Kříž
Přítelkyně: Německá top modelka Lena
První práce: Barman v klubu 6 Vorbe
Rodiče: Zulfiquar (pákystánec), Evelyn (Britka)
Rodina: Mladší - dvojčata Kamran a Yasmin, Kamran má svojí vlastní skupinu a Jay je její manažér
Jayův sen: "Pozoruju geniální polibek Spider-mana s Mary Jane v první části filmu. Chtěl bych ho napodobovat. Zavěsit se pod stropem a políbit ji >>vzhůru nohama<< - to by bylo nezvyklé.
Zajímavosti:
 1. Jeho oblíbená herečka je Eva Longoria, ale má rád i Jennifer Aniston.
 2. Zbožňuje čokoládové vafle s kukuřicí.
 3. Bojí se psů.
 4. Jeho pseudonym je TK-Roxxx.
 5. Hraje na kytaru a na klavír.
 6. Má rád na dívkách tetování.
 7. Jay umí francousky,německy a anglicky.
 8. V jeho žilách koluje Pakistánská krev.
 9. Jeho pravé jméno je Tariq.
 10. Jeho auto je BMW X5.
 11. Miluje grilovaný kuřata.
 12. Kdysi v Berlíně pracoval jako barman.
 13. Oblíbeným městem Jaye je Londýn.
 14. Jeho oblíbené parfémy jsou Mascululin Dolce a Gabbana.
 15. Jeho oblíbení sportovci jsou Andre Agassi a David Backhem.
 16. Chtěl by se setkat s Georgem Michaelem a Princem.
 17. Jeho oblečení a boty jsou z firmy D&G, Nike, Versace, Tim Berland a Addidas.
 18. Jeho oblíbeným hercem je Tom Cruise a chtěl by sním hrát ve filmu.
 19. Jeho koníčkem je tenis.
 20. Sbírá CD.
 21. Nelíbí se mu jeho uši.
 22. Je nejstařším členem US5.
 23. Nemá rád počítačové hry.
 24. Narodil se v Anglii, ale od 10-ti let žije v Německu.
 25. Je spolu autorem písniček US5.
Christopher Richard Stringini
Jméno: Christopher Richard Stringini
Přezdívka: Richie, Chris, String, Cameron
Datum narození: 28.11.1988

Místo narození: Chicago/ Illinois
Bydliště: Wheaton/ Illinois
Christopher Richard Stringini se narodil 28.11.1988 v Chicagu a byl vydán jeho biologickými rodiči bezprostředně k přijetí. O čtyři dny později Kathy a Robert Stringini, přijali malé dítě. Náboženský manželský pár už adoptoval dítě předtím kluka jménem Bobby. Obě děti byly vzdělané jako Křesťan k hodnotám humanistic.
Jeho biologická matka není známá,kromě toho že žije v Polsku.
Richie našel svůj skrytý talent a to se předvádět k obecenstvu. Tak se zapojil, například, už ve věku čtyř let hrál v reklamách a také měl už některý modelní zážitky. Ve 13-ti letech navštívil střední školu Edisona. Toto bylo proti jeho vůli a vedlo to k některým konfliktům rodiny, ale tyto diskuze dělaly Richieho jen silným. Ve skutečnosti školní cesta k střední škole Edisona byla pro něj jedna jediná noční můra, byl obtěžován a nespokojený. Ale už po jednom roku mohl znovu změnit školu.
Už dávno se Richie chtěl stát Hollywoodovým herecem. Richie také k tomu byl dost blízko. Tak se zúčastnil, například, amerického krátkého filmu "Rule number one" nebo hrané role v anti-omámit filmy pro americké školy. Navíc,navštívil svojí matku Kathy na letní dovolené na dva. Jak všichni vědí: Jedna přehlídka obsazení byla velký úspěch: "Big in America"! " Opravdu,jsem měl dost těžké už lekce dříve, ale to sem opravdu nečekal že budu zpívat v Boybandu", říká Richie.
Jen ve věku 16-ti let to je jisté, že Richie Stringini bude stabilní člen boybandu US5. Problémy pro důvody ve škole nevznikaly, při této příležitosti, protože Richie se učil pylně a dělal to tak skutečně, dokončil jeho studia dva roky dříve.
Richie je velmi optimistická šťastná osoba.
Nicméně, jeho nejhorší momenty byli, když skočil jako dítě spolu s kamarádem do icebound jezera a vloupal se tam.Kdybymu přítel nepomohl včas tak by Richie mohl být mrtví,protože trpí astmatem.Naštěstí se to,ale nestalo a teď už je Richie šťastný v nejpopulárnějším boybandu součastnosti.
Dotazník:
Matka: Kathleen Stringini
Otec: Robert Stringini
Bratr: Bob (Přezdívka: Bobby)
Domácí zvíře: pes - kendra
Barva vlasů: blond
Barva očí: Modrá
Výška: 1,75 m
Váha: 61 kgOblíbený pití: Cola,Cocktail
Oblíbená barva: Modrá
Oblíbený jídlo: Big Mac, Pizza, Špagety
Oblíbená TV Show: "Six Feed Under"
Oblíbený film:Dr. House
Parfém: Dolce & Gabbana
Nejvíce sexy žena: Jessica Alba
Oblíbené songy: The Postal Service: "The District Sleeps Alone Tonight"; The Pussycat Dolls: "Don't Cha"; Sean Paul: "Temperature", "Baby Boy"
Zajímavosti:
 1. Chtěl by se setkat s Jessicou Albou.
 2. Jeden film nad,kterým si Richie poplakal byl "Umučení Krista".
 3. Pro Richieho je nejlepší taneční písnička "Baby Boy" od Beyonce.
 4. Na syvm těle má nejradši oči.
 5. Jeho přezdívka je Cameron.
 6. Jeho otec odporoval jeho kariéře a showbyznysu.
 7. Richie je adoptovaný.
 8. Myslí si že má pisklavý hlas a zpívá jak Mickey Mouse.
 9. Pracoval jako model.
 10. V dětstvý chtěl být šaškem.
 11. Jeho motto zní: "Žij naplno každý den,i kdyby byl tvůj poslední".
 12. Nenavidí nepořádek.
 13. Chtěl by být skvělým hercem,tak jako Jude Law.
 14. Richie zbožnuje kočky,myslí si že jsou to ta nejkrádnější zvířátka na světe.Sám má kočku jménem Cookie.
 15. Je levák.
 16. Svojí dceru by chtěl pojmenovat Lilly.
 17. Richie se bojí tmy a letadel.
 18. Ve skutečnosti se jmenuje Chris,Richie je jeho druhé jméno.
 19. Nejvzácnější alba jaký Richie má jsou Aqua a Vengaboys.
 20. Ve svém pokoji má na stole bibli.
 21. Tvrdí,že dobře vaří.
 22. Na párty v L.A se Richie setkal s Nicole Richie,který řekl že je sladká.
 23. Nejoblíbenější pití je Coca-cola a voda Evian
Rodina:
Richie dostal moc hodné a starostlivé rodiče. když měl 4 dny byl adoptavaný a teď jsou jeho rodiče Robert a Kethy a zaroveň dostal strašího bratra Bobba, kterého také adoptovaly. Jeho matka Kathyleen Stringini je moc milá a přátelská osoba. Kethy je hospodině a starala se o Richieho a jeho kolegy ze skupiny, když ještě bydleli v jejich bytě WG-Berlíně. Karthy žije zároveň se svým manželem a otcem Richieho Robertem F. Stringinim v rodinném domě v Wheaton/Illinois.
Jeho otec Robert F. Stringini je velmi uznávaným advokátem v Wheatonu, který nikdy nechtěl, aby se Richie dostal do show byznisu. Byl povinen se učit a stát se advokátem jako jeho otec. Ale to nikdy nebyl pro Richieho problém, protože jeho máma ho podporovala už od dětství: jezdila sním několik kilometrů daleko, aby udělal castingy modela a herce.
Jeho bratr Bob Stringini, nazývaný Bobby, studuje na Akademii v Západním Chicagu a stále bydlí v domě svých rodičů. Richie má velmi dobrý vztah se svým starším bratrem, když přijede domů má na něj vždycky spoustu času.
Richieho rodiče vychovali oba adptované syny jako křesťany. Richie nikdy nechce poznat své pravé rodiče, protože lepší než ty co má teď si neumí ani představit. Děkuje za to, že Kathy a Robert si ho vzali do péče, děkuje je za to, že Kathy a Robert žijí a říká "Bez vás bych nebyl to co jsem teď, děkuju vám za to, že jste mě adoptovali a za to, že jste"
Tajemství:
Miluji mýdlo
sem jediný z US5 kdo má trému před vystoupením.Ostatní se mě pokoušejí uklidnit"
" Příliš se zajímám o svůj život místo toho, abych si ho užil "
" Zbožňuji píseň titulu od Halloween - filmy hrůzy "
" Můj nejlepší dárek od fanouška byla lampa "
" Má přezdívka je Cameron, protože každý říká, že vypadám jako herečka Cameron Diaz "
" Vždycky jsem chtěl říct Izzymu: Pusť si radši hudbu místo těch tvých pornografických filmů , protože já chci spát "
" Myslím si že Jessica Albová je opravdu sexy "
" Jednou jsem ukradl náušnice za 7 $ před 10-ti lety "
" Na sobě mám rád jenom mé oči "
" Hraji na trubku "
" Nenávidím být sám když je tma... a to je důvod proč jsem spal v mé posteli u rodičů, než mi bylo 8 let "
" Umím krásně líbat "
" Často mluvím o sobě. Obzvláště když jsem osamocený "
" Když jsem musel opustit USA tak jsem hystericky brečel "
" Volám každé ráno s mou mamkou. Pak se cítim dobře "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama