Killerpilze

26. července 2008 v 18:35 |  °°Killerpilze°°
Invaze začala v dubnu 2006 a můžeme mluvit o mimořádně úspěšném útoku na hudební sféru. Killerpilze svým debutovým singlem "Richtig Scheisse (auf 'ne schöne Art und Weise)" vzali útokem přímo top 20 a svým debutovým albem, které sami napsali, v úspěchu pokračovali: 7. místo v prodejním žebříčku alb a díky dalšímu úspěšnému singlu Springt hoch kluci nezůstali v utajení! Killerpilze pak představili další track Ich kann auch ohne dich a udali jím směr pro následující týdny a měsíce: fanoušci v celé zemi se mohli v říjnu radovat z energických živých show ve velkých halách - úplně podle motta "Větší, vyšší, rychlejší, hlasitější a ještě více strhující!" Ano, bez pochyb... invaze pokračuje. Tihle kluci mají punkrock v krvi. Bylo jim teprve mezi 13 a 18 lety a už Killerpilze zaujímali fanoušky, kritiky a své kolegy svým čerstvým rockovým soundem. Pádný důkaz svého vpádu poskytli Killerpilze v létě 2006 na svém vyprodaném turné a na více než 30 festivalech v celé zemi. Invaze, která fanoušky uvedla do extáze, mimo jiné povýšila webovou stránku www.killerpilze.de na jednu z nejnavštěvovanějších německých webů skupin. Invaze šla všemi médii. Vedle četných článků (Bravo, Yam, Popcorn, TOTP a další), absolvovali Killerpilze úspěšná vystoupení na TV Total, The Dome atd. a tím se ještě více zvýšila zájem o tyhle čtyři kluky. Killerpilze, tj. bratři Jo a Fabi, a jejich kamarádi ze školy Mäx a Schlagi, spolu hráli už tři roky a uchvátili publikum všude, kde vystupovali, silou své liveshow. V říjnu vyšlo jejich první live-DVD Invasion der Killerpilze - Live, které obsahuje nahrávku z jejich koncertu v Graz a hromadu bonusového materiálu, záběrů z backstage a videoklipy. V jejich soundu nejde o to, aby vypadali dospělejší, než vlastně jsou, Killerpilze zpívají a rockují o svých vlastních tématech, svých příhodách, svých dojmech ze světa, a přitom jasně zdůrazňují: "Co pro nás má význam, je pomíjivé. Samozřejmě se jako skupina chceme dál vyvíjet, ale songy, co teď představujeme, to jsme my. Všechno další přijde později," vysvětluje Mäx. Při příležitostných otázkách po možném castingovém původu skupiny se čtyři kluci z Bavorska mohou jen znuděně smát. "Našli jsme se ve škole a začali dělat hudbu. Ne každá mladá skupina se smlouvou na desku musí pocházet z castingu," reaguje Schlagi. Killerpilze dostali šanci a využili ji. To je něco, co by chtěli předat dalším mladým skupinám. Killerpilze zvou na své koncerty jako předkapely místní školní skupiny, aby hrály poprvé před velkým publikem. Protože Killerpilze vědí: každá invaze začíná tam, kde je každá skupina doma: živě na pódiu!
Johannes Halbig
Celé jméno: Johannes Halbig
Věk: 18
Přezdívka: Jo, Killerpilz
Narozen: 30.07.1989
Bydliště: doma /Dillingen/
Nejoblíbenější skupiny: Die Ärzte, Lost Prophets, Michael Buble, Enter Shikari, Fanta 4, Bullet for my Valentine, Story of the Year, Billy Talent, Muse
Koníčky: Skupina, fotbal, přátelé, párty
Co chce dělat za pět let: Hrát na vyprodaném evropském turné s našimi fanoušky!
Jeho největší přání: Aby všichni lidé poslouchali "Mit Pauken und Raketen"
Kde je nejraději: Na pódiu, na párty, na turné
Koho by rád jednou potkal: Jamese Hetfielda z Metallicy a svou ženu snů
Co mu opravdu vadí: Špenát, telefon, nedochvilnost, nespolehlivost
Co chce změnit: Nacisti pryč! Nacisti pryč! Nacisti pryč! Kromě toho chci, aby se víc prodávaly hudební alba. Ne jenom stahovaly!
Fabian Halbig
Celé jméno: Fabian Halbig
Věk: 15
Přezdívka: Fabi, Fabison
Narozen: 23.12.1992
Bydliště: Pokoj vedle Joa /Dillingen/
Oblíbené skupiny: Lostprophets, Bullet For My Valentine, Billy Talent, Fall Out Boy, Enter Shikari, Michale Buble, Maroon 5, Die Ärzte, Beatsteakes, Sum 41, Story Of The Year, Blink-182, My Chemical Romance a spousta dalších
Koníčky: Přátelé, fotbal, sport, hudba, skupina, brzy taky párty... ;-)
Co chce dělat za pět let: Dál vydávat alba, která se budou našim fanouškům líbit a hrát na vyprodaném turné!
Jeho největší přání: Aby nám naši fanoušci zůstali věrní a abychom spolu mohli hrát ještě hodně nezapomenutelných koncertů!
Kde je nejraději: NA TURNÉ!!! A u svých přátel
Koho by rád jednou potkal: Pořád ještě Travis Barker, Franck Ribery, Joey Jordison, Lostprophets
Co mu opravdu vadí: Hodně umělců, kteří se naprosto prodávají, dělají umělou hudbu a přitom vlastně to nejdůležitější - hudbu a zábavu - ztrácejí z očí, jen aby prodali desky. A když nedostanu odpověď na SMS.
Maximilian Schlichter
Celé jméno: Maximilian Schlichter
Věk: 19
Přezdívka: Mäx
Narozen: 03.07.1988
Bydliště: Bavorsko /Emersacker/
Nejoblíbenější skupiny: Die Ärzte, Foo Fighters, BFMV, Fall Out Boy, Sum 41, Blink 182
Koníčky: Dělání hudby, setkání s přáteli, skejtování, hraní živě!! Párty!
Co chce dělat za pět let: Úspěšně hudbu s Killerpilze! Hrát na vyprodaném turné po celé Evropě s našimi fanoušky!
Jeho největší přání: Abychom napsali ještě hodně dobrých songů a alb, které budou pro lidi něco znamenat. Hudba spojuje lidi!
Kde je nejraději: Na pódiu! Na turné! Doma!
Koho by rád jednou potkal: Slashe, Paula McCartneyho
Co mu opravdu vadí: Nacisti, namyšlení spratci s penězmi od tatínka, lichotníci, kaziči zábavy, dochvilnost :-)
Co chce změnit: Nacisti PRYČ! Vlastní spotřebu energie! Změnu klimatu! Chudobu v Etiopii.www.ichwillgerechtigkeit.de

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama